Kontakte

Dorato s.r.o. - Praha Ruzyně

franchise

RV Trading spol. s ro

Telefon:
+420 602,484,833
E-mail:
info@rvtrading.cz
Anschrift:
U Prioru č.p. 804/3 - Lagerfläche KOTVA
161 00 Prag 6 - Ruzyne

E-CRAFT s.r.o

building

Telefon:
+421 904 141 131
E-mail:
ecf@ecf.sk
Anschrift:
Jantárova 30
040 01 Kosice

TRE-MLI s.r.o.

building

MATERIAL AUF LAGER

Telefon:
+420 602,961,461
Email:
nevrala@tre-mli.cz
Adresse:
Jankovcova 1055/13
170 00 Prag 7

Juza plus s.r.o.

building

Telefon:
+420 777 320 566
Email:
info@juzadesign.cz
Adresse:
Palackého 14
779 00 Olomouc

Profistone s.r.o.

BAUMA MB s.r.o.

building

MATERIAL AUF LAGER

Telefon:
608027128
Email:
stavebninymb@seznam.cz
Adresse:
Bezděčín 72
29301 Mladá Boleslav

Petr Tauc

building

Telefon:
+420 491 481 843
Email:
jipeg@jipeg.cz
Adresse:
Zbečník 140
54931 Hronov

Moravia - Hranice

Geöffnet:
Montag - Freitag
Stunde:
08:00 - 17:00 Uhr
(11:30 - 12:00 Uhr Mittagspause)
Telefon:
+420 580 582 580
Email:
info@topstone.cz
Adresse:
Družstevní 442
753 01 Grenze

Stavebniny A-Z spol. s r. o.

building

Telefon:
+420 606 613 107
Email:
stavebninyaz@stavebninyaz.cz
Adresse:
Benešovská 1383/37
40502 Děčín

Showroom Praha

Öffnen:
Montag Freitag
Stunde:
9:30 - 18:00 Uhr
Telefon:
+420 226 299 511
+420 733 607 753
Email:
showroom@topstone.cz
Adresse:
Opletalova 37
110 00 Praha 1

ŠVANDA PRIMA, s.r.o.

building

Telefon:
+420 777 725 660
E-mail:
policka@stavebninyprima.com
Anschrift:
P.Jilemnického 568
57201 Polička

Kamenné koberce Olomouc

building

Telefon:
+420 603 762 397, +420 774 297 739
Email:
kamennekoberceolomouc@gmail.com
Adresse:
Polská 66
77900 Olomouc

GALIA s.r.o. STAVEBNINY

building

Telefon:
+420 311 233 233, +420 777 272 899
Email:
G-stavebniny@seznam.cz
Adresse:
Žežická 522
26101 Příbram

STAVEBNÍ CENTRUM ČIHÁK s.r.o.

building

Telefon:
+420 606 759 530, +420 318 820 310
Email:
stavebninycihak@seznam.cz
Adresse:
Kňovická 338
26401 Sedlčany

Zdeňka Lehká - STAVEBNINY s.r.o.

building

Telefon:
+420 603 195 878, +420 317 722 795
Email:
prodej@stavebniny-lehka.cz
Adresse:
Rubešova 2327
25601 Benešov

Stavebniny Lednický s.r.o.

building

Telefon:
+420 603 511 022, +420 777 834 086
Email:
lednicky@stavebninylednicky.cz
Adresse:
Říčanská 1228
76312 Vizovice

CARPETSTONE sp. z o.o.

Telefon:
+48 796 198 819
E-mail:
biuro@carpetstone.pl
Anschrift:
Ul. Hinter dem Berg 29
34-300 Żywiec

Rita Raffaele

Telefon:
+39 3921 211 955
E-Mail:
info@pavimentidiresina.it
Adresa:
Piazza Risorgimento 7-8
86080 Belmonte del Sannio (IS)

KRÁLOVI s.r.o.

building

Telefon:
+420 602 100 983, +420 606 262 047
Email:
kristyna@kralovi.cz, filip@kralovi.cz
Adresse:
Prokop der Große 109
14000 Český Brod

TOMÁŠ-stavebniny spol.s r.o.

building

Telefon:
+420 602 280 220
Email:
tomas.michal@tomas-stavebniny.cz
Adresse:
Žižkova 31
40001 Ústí nad Labem

Jean-Claude Figus

Telefon:
+330 6 12 03 01 50
E-Mail:
jeanclaudefigus@gmail.com
Adresa:
30 Gänge Suchet
69002 Lyon

Stavebniny pod nadjezdem

building

Telefon:
+420 775 315 349
Email:
stavebninybaroch@seznam.cz
Adresse:
Sokolovská 1143/3
28922 Lysa nad Labem

DULEX d.o.o.

Telefon:
+385 042 306 365
E-mail:
info@dulex.hr
Anschrift:
Frankopanska 81
42230 Ludbreg / Kroatien

STAVEBNINY U KONÍČKA

building

Telefon:
+420 601 335 141
Email:
monta-var@seznam.cz
Adresse:
Masarykova třída
14000 Nová Ves pod Pleší

ООО СК ГРАДО-СТРОЙ

Telefon:
+380 048 737-60-57
Email:
grado-stroi@ukr.net
Adresse:
Shevchenko Ave. 8/5
65058 Odessa

V. P. STAVEBNINY

building

Telefon:
+420 725 557 740
Email:
tluchor@vpprochazka.cz
Adresse:
Palackého 679
28101 Velim

Zdeněk Štěpán STAVEBNINY

building

Telefon:
+420 491 522 332
Email:
stavebninystepan@seznam.cz
Adresse:
Klasse Soukenická 325
55001 Broumov

STAVEBNINY ČIKOM

building

Telefon:
+420 734 442 445
Email:
stavebniny@cikom.cz
Adresse:
Auf Nivkách 277
67401 Třebíč

Ladislav Škaryd DŘEVOKOV

building

Telefon:
+420 602,462,590
Email:
drevokov.moravcova@seznam.cz
Adresse:
Na Valech 1721
58301 Chotěboř

Drogerie Jar. Pavlík a synové s.r.o.

building

Telefon:
+420 603 522 655
Email:
obchod@pavlik-barvy.cz
Adresse:
Husova 606
44001 Louny

STAVEBNINY NA HALE

building

Telefon:
+420 604 480 197
Email:
nahale.rymarov@seznam.cz
Adresse:
Sokolovská ul.
79501 Rýmařov

WALTeR STAVEBNINY s.r.o.

building

Telefon:
+420 774 236 562
Email:
info@stavebninywalter.cz
Adresse:
Hašlerova 118/14
793 95 Město Albrechtice

InCompany s.r.o.

building

Telefon:
+420 777 223 957
Email:
info@incompany.cz
Adresse:
Na Valech 815 1a
40001 Ústí nad Labem

TERMO zateplení, s.r.o.

building

Telefon:
+420 730 899 249
Email:
info@termozatepleni.cz
Adresse:
Havlickova 3110 / 133a
76701 Kroměříž

K & J Color s.r.o.

building

Telefon:
+420 777 838 822, +420 774 818 892
Email:
info@kjcolor.cz; kohout@kjcolor.cz; puncocharova@kjcolor.cz
Adresse:
Pražská 5382 (Kebek area)
43001 Chomutov

Tiles studio s.r.o.

building

Telefon:
+420 603 857 404
Email:
tiles.studio@email.cz
Adresse:
Russische Straße 53
50601 Jičín

KAMENSTAV

building

Telefon:
+ 420 739 631 259
E-Mail:
kamenstav@email.cz
Adresa:
Bravantice 78
742 81 Bravantice

HAVI stavebniny, s.r.o.

building

Telefon:
Telefon 417 570 264, Mobiltelefon 608 444 269
Email:
stavebniny@havi.cz
Adresse:
Novosedlická ul
41501 Teplice

EUROprojekt build and technology, s.r.o., Dexon Office Park

building

Telefon:
+42 596 789 480
Email:
europrojekt@europrojekt.cz
Adresse:
Hasičská 551/52
700 30 Ostrava - Hrabůvka

MANSFELD VLADIMÍR STAVMAT IN

building

Telefon:
+420 737 266 168
Email:
Adresse:
Vrazova 3a
350 02 Cheb

Benešovské stavebniny, s.r.o.

building

Telefon:
+420 603 581 602
E-mail:
benstav@benstav.com
Anschrift:
Roháčova 188/37
130 00 Prag

STAVEBNÍ CENTRUM ČIHÁK s.r.o.

building

Telefon:
+420 731 465 600
Email:
stavebninycihakpribram@seznam.cz
Adresse:
Kňovická 338
264 01 Sedlcany

Peťura stavebniny, s.r.o.

building

Telefon:
+420 731 554 251
Email:
m.pohl@petura.cz
Adresse:
Boleslavská 2438
288 02 Nymburk

AQUA Program s.r.o.

building

Telefon:
+420 777 627 777
Email:
info@aquaprogram.cz
Adresse:
Ohrazenice 255
511 01 Zäune

Stavební plasty- Krejčík Jaroslav

building

Telefon:
+420 602 248 972
Email:
jaroslav.krejcik@stavebniplasty.cz
Adresse:
Choťánky 65
290 01 Podebrady

Miroslav Sochor

building

Telefon:
+420 734 442 445
Email:
cikom@cikom.cz
Adresse:
Auf Nivkách 277
674 01 Trebic

Oldřich Krabec

building

Telefon:
+420 773 537 765
E-mail:
okrabec@quick.cz
Anschrift:
MS. Armee 69
270 51 Lužná

Stavebniny Richter

building

Telefon:
+420 775 369 887
Email:
prichter@seznam.cz
Adresse:
In der Garage 601
290 01 Podebrady

KARPEM a.s.

building

Telefon:
+420 379 433 711
Email:
do.stav@karpem.cz
Adresse:
Republiky 59
346 01 Horšovský Týn

STAMAK TRADE s.r.o.

building

Telefon:
+420 608 783 717
E-mail:
viktor.kocian@stamak.cz
Anschrift:
Luková 74
751 03 751 03

Rentmil s.r.o.

building

Telefon:
+420 737 222 004
Email:
bazeny@rentmil.cz
Adresse:
Lidická 1233/26
323 00 Plzen

SOUTOK-Stavebniny s.r.o.

building

Telefon:
+420 257 770 283
Email:
vondracek@soutok.com
Adresse:
Vltavská 286
252 06 Davle

STAMONT CZ s.r.o.

building

Telefon:
+420 494 530 646
Email:
bodlak@stamont.eu
Adresse:
Soukenická 590
516 01 Rychnov nad Kneznou

pobočky TRADIX

building

Telefon:
+420 777 353 389
Email:
hradec@tradix.cz
Adresse:
Dřevařská 906
500 03 Hradec Kralove

pobočky TRADIX

building

Telefon:
+420 777 705 853
Email:
olomouc@tradix.cz
Adresse:
Züchter 1
772 00 Olomouc

pobočky TRADIX

building

Telefon:
+420 736 535 030
Email:
prostejov@tradix.cz
Adresse:
Plumlovská 190
796 01 Prostějov

Stavebniny Jaroslav Krauer

building

Telefon:
+420 602 181 581
Email:
stavebniny@krauer.cz
Adresse:
Kubátova 302
285 04 Uhlířské Janovice

pobočky TRADIX

building

Telefon:
+420 777,353,384
Email:
breclav@tradix.cz
Adresse:
Písníky 2682/17
690 01 Breclav

STAVOPRODEJ s.r.o.

building

Telefon:
+420 602,707,358
Email:
stavoprodej.bilovec@seznam.cz
Adresse:
ČS. Armády 191/44
743 01 Bílovec

pobočky TRADIX

building

Telefon:
+420 725 944 663
Email:
brno@tradix.cz
Adresse:
Kaštanová 141f
617 00 Brno

pobočky TRADIX

building

Telefon:
+420 777 705 927
Email:
kromeriz@tradix.cz
Adresse:
Bílanská ul.
767 01 Kroměříž

pobočky TRADIX

building

Telefon:
+420 777 353 378
Email:
zdounky@tradix.cz
Adresse:
Zborovská Straße
768 02 Zdounky

TRADIX UH,a.s.

building

Telefon:
+420 774 775 950
Email:
staremesto@tradix.cz
Adresse:
Huštěnovská 2004
686 03 Altstadt

Q Stavebniny s.r.o.

building

Telefon:
+420 352 624 977
Email:
lickova@qstavebniny.cz
Adresse:
Dobrovského 535
356 04 Dolni Rychnov

pobočky TRADIX

building

Telefon:
+420 774 766 846
Email:
stavebniny@edasen.cz
Adresse:
Under Draw 651
294 71 Benátky nad Jizerou

pobočky TRADIX

building

Telefon:
+420 734 751 063
Email:
machac@tradix.cz
Adresse:
Bäder 2059
755 01 Vsetín

Stavebniny DEK Třebíč

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
trebic@dektrade.cz
Adresse:
Industriestraße 171
674 01 Trebic

Stavebniny DEK Teplice

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
teplice@dektrade.cz
Adresse:
LKW 2486
415 01 Teplice

Stavebniny DEK Svitavy

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
svitavy.olomoucka@dektrade.cz
Adresse:
Olomoucká (Bezirk ZZN)
568 02 Svitavy

Stavebniny DEK Svitavy

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
svitavy.olbrachtova@dektrade.cz
Adresse:
Olbrachtova 2053/31
568 02 Svitavy

Stavebniny DEK Strakonice

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
strakonice@dektrade.cz
Adresse:
Písecká 506
386 01 Strakonice

Stavebniny DEK Šumperk

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
sumperk@dektrade.cz
Adresse:
Jílová 1a
787 01 Sumperk

Stavebniny DEK Staré Město

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
stare.mesto@dektrade.cz
Adresse:
Velehradská 1433
686 03 Altstadt

Stavebniny DEK Sokolov

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
sokolov@dektrade.cz
Adresse:
Dobrovského Straße
356 04 Dolni Rychnov - Sokolov

Stavebniny DEK Prostějov

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
prostejov@dektrade.cz
Adresse:
Průmyslová 14 (Bereich ALORA)
796 01 Prostějov

Stavebniny DEK Příbram

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
pribram@dektrade.cz
Adresse:
K Podlesí
261 01 Pribram VI-Brezove Hory

Stavebniny DEK Přerov

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
prerov@dektrade.cz
Adresse:
Lověšice 261 (hinter dem ČSAD-Gebiet)
750 02 Prerov

Stavebniny DEK Praha 5

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
praha.zlicin@dektrade.cz
Adresse:
Nach Blatin 373 (PHL-Gebiet)
155 21 Prag 5

Stavebniny DEK Praha 10

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
praha.malesice@dektrade.cz
Adresse:
Teplárenská Straße
108 00 Prag 10 - Malešice

Stavebniny DEK Vestec

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
praha.vestec@dektrade.cz
Adresse:
Oberhalb des Sees 588
252 42 Vestec

Stavebniny DEK Prachatice

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
prachatice@dektrade.cz
Adresse:
Krumlovská 88
383 01 Prachatice

Stavebniny DEK Plzeň

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
plzen@dektrade.cz
Adresse:
Písecká 1253/22
326 00 Plzen-Cernice

Stavebniny DEK Pelhřimov

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
pelhrimov@dektrade.cz
Adresse:
Rynárecká 1756
393 01 Pelhrimov

Stavebniny DEK Ostrava

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
ostrava@dektrade.cz
Adresse:
Ke Kamenině 89/12
711 00 Ostrava - Hrusov

Stavebniny DEK Staré Hradiště

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
pardubice@dektrade.cz
Adresse:
Fáblovka 404
533 52 Staré Hradiště - Pardubice

Stavebniny DEK Opava

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
opava@dektrade.cz
Adresse:
Těšínská 62/2980
746 01 Opava

Stavebniny DEK Olomouc

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
olomouc@dektrade.cz
Adresse:
Pavelkova 1190 / 10A
779 00 Olomouc

Stavebniny DEK Most

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
E-mail:
most@dektrade.cz
Anschrift:
U Lesíka 135
434 01 Most

Stavebniny DEK Nový Jičín

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
novy.jicin@dektrade.cz
Adresse:
Hřbitovní 1976/69
741 01 Novy Jicin

Stavebniny DEK Lovosice

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
lovosice@dektrade.cz
Adresse:
Svatopluka Cecha 493/31
410 02 Lovosice

Stavebniny DEK Liberec

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
liberec@dektrade.cz
Adresse:
Na Lukách 848
460 06 Liberec VI-Rochlice

Stavebniny DEK Kladno

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
kladno@dektrade.cz
Adresse:
Železničářů 2762/69
272 01 Kladno

Stavebniny DEK Karviná

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
karvina@dektrade.cz
Adresse:
Lešetínská 317 / 12a
733 01 Karvina-Altstadt

Stavebniny DEK Karlovy Vary

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
karlovy.vary@dektrade.cz
Adresse:
Sport 15
360 01 Karlsbad

Stavebniny DEK Jindřichův Hradec

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
jindrichuv.hradec@dektrade.cz
Adresse:
Otin 193
377 01 Jindrichuv Hradec

Stavebniny DEK Jihlava

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
jihlava@dektrade.cz
Adresse:
Na Hranici 4966/33
586 01 Jihlava

Stavebniny DEK Kolín

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
kolin@dektrade.cz
Adresse:
K Raškovci 851
280 02 Kolín

Stavebniny DEK Znojmo

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
znojmo@dektrade.cz
Adresse:
Dobšická 3579/15
669 02 Kucharovice

Stavebniny DEK Hradec Králové

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
hradec.kralove@dektrade.cz
Adresse:
Vážní 953
500 03 Hradec Kralove

Stavebniny DEK Hodonín

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
hodonin@dek.cz
Adresse:
Velkomoravská 97/3869
695 01 Hodonín

Stavebniny DEK Frýdek Místek

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
frydek.mistek@dektrade.cz
Adresse:
Jan Capka 1291
738 01 Frýdek-Místek

Stavebniny DEKJičín

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
jicin@dektrade.cz
Adresse:
Hradecká 805
506 01 Jicin

Stavebniny DEK Litvínovice

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
ceske.budejovice.litvinovice@dektrade.cz
Adresse:
Litvínovice 219
370 01 Litvínovice

Stavebniny DEK Děčín

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
decin@dektrade.cz
Adresse:
Folknářská
405 02 Děčín

Stavebniny DEK Česká Lípa

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
ceska.lipa@dektrade.cz
Adresse:
Svojsík Trail 3002
470 01 Ceska Lipa - Dubice

Stavebniny DEK Břeclav

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
breclav@dektrade.cz
Adresse:
Lidická 3116
690 03 Breclav

Stavebniny DEK Chomutov

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
chomutov@dektrade.cz
Adresse:
Spořice 504
431 01 Spořice bei Chomutov

Stavebniny DEK Brno

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
brno@dektrade.cz
Adresse:
Pražákova 625/52
619 00 Brno - Horni Herspice

Stavebniny DEK Beroun

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
beroun@dektrade.cz
Adresse:
Lidická 806
266 01 Beroun

Stavebniny DEK Hrdějovice

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
ceske.budejovice.hrdejovice@dektrade.cz
Adresse:
Hrdějovice 395
370 10 Hrdějovice

Stavebniny DEK Benešov

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
benesov@dektrade.cz
Adresse:
Křižíkova 1590
256 01 Benesov

Stavebniny DEK Blansko

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
blansko@dektrade.cz
Adresse:
Pražská 1602/7
678 01 Blansko

Stavebniny DEK Tábor

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
E-mail:
tabor@dektrade.cz
Anschrift:
Kanzler 270 (in Kraft)
390 02 Lager

Stavebniny DEK Zlín - Louky

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
zlin.louky@dektrade.cz
Adresse:
U Dřevnice 436
763 02 Zlín - Louky

Stavebniny DEK Třinec

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
trinec@dektrade.cz
Adresse:
Frýdecká 225 (gegenüber TESCO)
739 61 Trinec

Stavebniny DEK Ústí nad Labem

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
usti.nad.labem@dektrade.cz
Adresse:
Žižkova 3298
400 01 Usti nad Labem

Stavebniny DEK Valašské Meziříčí

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
valmez@dektrade.cz
Adresse:
Jiráskova 248/15
757 01 Valasske Mezirici

Stavebniny DEK Trutnov

dektreade

Telefon:
++ 420 510,000 100
Email:
trutnov@dektrade.cz
Adresse:
Mírová 649
541 02 Trutnov