Kontakti

United Arab Emirates - Dubai

Green Enviro Trading Građevinski materijal LLC


Telefon:
+420 733 110 144
E-mail:
sales@topstone.cz

E-CRAFT s.r.o

building

telefon:
+421 904 141 131
E-mail:
ecf@ecf.sk
adresa:
Jantárova 30
040 01 Kosice

TRE-MLI s.r.o.

building

MATERIJAL U TRGOVINI

Broj telefona:
+420 602 961 461
Adresa e-pošte:
nevrala@tre-mli.cz
adresa:
Jankovcova 1055/13
170 00 Prag 7

Juza plus s.r.o.

building

Broj telefona:
+420 777 320 566
Adresa e-pošte:
info@juzadesign.cz
adresa:
Palackého 14
779 00 Olomouc, Češka

Profistone s.r.o.

BAUMA MB s.r.o.

building

MATERIJAL U TRGOVINI

Broj telefona:
608027128
Adresa e-pošte:
stavebninymb@seznam.cz
adresa:
Bezděčín 72
29301 Mlada Boleslav

Petr Tauc

building

Broj telefona:
+420 491 481 843
Adresa e-pošte:
jipeg@jipeg.cz
adresa:
Zbečník 140
54931 Hronov

Moravia - Hranice

Otvori:
Ponedjeljak - petak
sat:
08:00 - 16:00
(11:30 - 12:00 pauza za ručak)
telefon:
+420 733 110 144
E-mail:
sales@topstone.cz
adresa:
Družstevní 442
753 01 Hranice

Stavebniny A-Z spol. s r. o.

building

Broj telefona:
+420 606 613 107
Adresa e-pošte:
stavebninyaz@stavebninyaz.cz
adresa:
Benešovská 1383/37
40502 Děčín

ŠVANDA PRIMA, s.r.o.

building

telefon:
+420 777 725 660
E-mail:
policka@stavebninyprima.com
adresa:
P.Jilemnického 568
57201 Polička

Kamenné koberce Olomouc

building

Broj telefona:
+420 603 762 397, +420 774 297 739
Adresa e-pošte:
kamennekoberceolomouc@gmail.com
adresa:
Polská 66
77900 Olomouc

GALIA s.r.o. STAVEBNINY

building

Broj telefona:
+420 311 233 233 +420 777 272 899
Adresa e-pošte:
G-stavebniny@seznam.cz
adresa:
Žežická 522
26101 Příbram

STAVEBNÍ CENTRUM ČIHÁK s.r.o.

building

Broj telefona:
+420 606 759 530, +420 318 820 310
Adresa e-pošte:
stavebninycihak@seznam.cz
adresa:
Kňovická 338
26401 Sedlčany

Zdeňka Lehká - STAVEBNINY s.r.o.

building

Broj telefona:
+420 603 195 878, +420 317 722 795
Adresa e-pošte:
prodej@stavebniny-lehka.cz
adresa:
Rubešova 2327
25601 Benešov

Stavebniny Lednický s.r.o.

building

Broj telefona:
+420 603 511 022, +420 777 834 086
Adresa e-pošte:
lednicky@stavebninylednicky.cz
adresa:
Říčanská 1228
76312 Vizovice

POLAND - Žywiec

Telefon:
+420 733 110 144
E-mail:
sales@tosptone.cz

KRÁLOVI s.r.o.

building

Broj telefona:
+420 602 100 983 +420 606 262 047
Adresa e-pošte:
kristyna@kralovi.cz, filip@kralovi.cz
adresa:
Prokopija Velikog 109
14000 Cesky Brod

TOMÁŠ-stavebniny spol.s r.o.

building

Broj telefona:
+420 602 280 220
Adresa e-pošte:
tomas.michal@tomas-stavebniny.cz
adresa:
Žižkova 31
40001 Usti nad Labem

Stavebniny pod nadjezdem

building

Broj telefona:
+420 775 315 349
Adresa e-pošte:
stavebninybaroch@seznam.cz
adresa:
Sokolovská 1143/3
Lysá nad Labem

STAVEBNINY U KONÍČKA

building

Broj telefona:
+420 601 335 141
Adresa e-pošte:
monta-var@seznam.cz
adresa:
Masarykova třída
14000 Nova Ves pod Plesi

V. P. STAVEBNINY

building

Broj telefona:
+420 725 557 740
Adresa e-pošte:
tluchor@vpprochazka.cz
adresa:
Palackého 679
28101 Velim

Zdeněk Štěpán STAVEBNINY

building

Broj telefona:
+420 491 522 332
Adresa e-pošte:
stavebninystepan@seznam.cz
adresa:
klasa Soukenická 325
55001 Broumov

STAVEBNINY ČIKOM

building

Broj telefona:
+420 734 442 445
Adresa e-pošte:
stavebniny@cikom.cz
adresa:
Na Nivkách 277
67401 Třebíč

Ladislav Škaryd DŘEVOKOV

building

Broj telefona:
+420 602 462 590
Adresa e-pošte:
drevokov.moravcova@seznam.cz
adresa:
Na Ramparts 1721
58301 Chotěboř

Drogerie Jar. Pavlík a synové s.r.o.

building

Broj telefona:
+420 603 522 655
Adresa e-pošte:
obchod@pavlik-barvy.cz
adresa:
Husova 606
44001 Louny

STAVEBNINY NA HALE

building

Broj telefona:
+420 604 480 197
Adresa e-pošte:
nahale.rymarov@seznam.cz
adresa:
Sokolovská ul.
79501 Rýmařov

WALTeR STAVEBNINY s.r.o.

building

Broj telefona:
+420 774 236 562
Adresa e-pošte:
info@stavebninywalter.cz
adresa:
Hašlerova 118/14
793 95 Město Albrechtice

InCompany s.r.o.

building

Broj telefona:
+420 777 223 957
Adresa e-pošte:
info@incompany.cz
adresa:
Na Ramparts 815 / 1a
40001 Usti nad Labem

TERMO zateplení, s.r.o.

building

Broj telefona:
+420 730 899 249
Adresa e-pošte:
info@termozatepleni.cz
adresa:
Havlickova 3110 / 133a
76701 Kroměříž

K & J Color s.r.o.

building

Broj telefona:
+420 777 838 822, +420 774 818 892
Adresa e-pošte:
info@kjcolor.cz; kohout@kjcolor.cz; puncocharova@kjcolor.cz
adresa:
Pražská 5382 (područje Kebeka)
43001 Chomutov

Tiles studio s.r.o.

building

Broj telefona:
+420 603 857 404
Adresa e-pošte:
tiles.studio@email.cz
adresa:
Ruska ulica 53
50601 Jičín

KAMENSTAV

building

telefon:
+ 420 739 631 259
e-mail:
kamenstav@email.cz
Adresa:
Bravantice 78
742 81 Bravantice

HAVI stavebniny, s.r.o.

building

Broj telefona:
tel .: +420 417 570 264, mobitel +420 608 444 269
Adresa e-pošte:
stavebniny@havi.cz
adresa:
Novosedlická ul
41501 Teplice

EUROprojekt build and technology, s.r.o., Dexon Office Park

building

Broj telefona:
+42 596 789 480
Adresa e-pošte:
europrojekt@europrojekt.cz
adresa:
Hasičská 551/52
700 30 Ostrava - Hrabůvka

MANSFELD VLADIMÍR STAVMAT IN

building

telefon:
+420 737 266 168
E-mail:
adresa:
Vrazova 3a
350 02 Cheb

Benešovské stavebniny, s.r.o.

building

telefon:
+420 603 581 602
E-mail:
benstav@benstav.com
adresa:
Roháčova 188/37
130 00 Prag

STAVEBNÍ CENTRUM ČIHÁK s.r.o.

building

Broj telefona:
+420 731 465 600
Adresa e-pošte:
stavebninycihakpribram@seznam.cz
adresa:
Kňovická 338
264 01 Sedlcany

Peťura stavebniny, s.r.o.

building

Broj telefona:
+420 731 554 251
Adresa e-pošte:
m.pohl@petura.cz
adresa:
Boleslavská 2438
288 02 Nymburk

AQUA Program s.r.o.

building

Broj telefona:
+420 777 627 777
Adresa e-pošte:
info@aquaprogram.cz
adresa:
Ohrazenice 255
511 01 Ograde

Stavební plasty- Krejčík Jaroslav

building

Broj telefona:
+420 602 248 972
Adresa e-pošte:
jaroslav.krejcik@stavebniplasty.cz
adresa:
Choťánky 65
290 01 Podebrady

Miroslav Sochor

building

Broj telefona:
+420 734 442 445
Adresa e-pošte:
cikom@cikom.cz
adresa:
Na Nivkách 277
674 01 Trebić

Oldřich Krabec

building

telefon:
+420 773.537.765
E-mail:
okrabec@quick.cz
adresa:
MS. Armády 69
270 51 Lužná

Stavebniny Richter

building

Broj telefona:
+420 775 369 887
Adresa e-pošte:
prichter@seznam.cz
adresa:
U Garáže 601
290 01 Podebrady

KARPEM a.s.

building

Broj telefona:
+420 379 433 711
Adresa e-pošte:
do.stav@karpem.cz
adresa:
nám.Republiky 59
346 01 Horsovsky Tyn

STAMAK TRADE s.r.o.

building

telefon:
+420 608 783 717
E-mail:
viktor.kocian@stamak.cz
adresa:
Luková 74
751 03

Rentmil s.r.o.

building

Broj telefona:
+420 737 222 004
Adresa e-pošte:
bazeny@rentmil.cz
adresa:
Lidická 1233/26
323 00 Plzen

SOUTOK-Stavebniny s.r.o.

building

Broj telefona:
+420 257 770 283
Adresa e-pošte:
vondracek@soutok.com
adresa:
Vltavská 286
252 06 Davle

STAMONT CZ s.r.o.

building

Broj telefona:
+420 494 530 646
Adresa e-pošte:
bodlak@stamont.eu
adresa:
Soukenická 590
516 01 Rychnov nad Kneznou

pobočky TRADIX

building

Broj telefona:
+420 777 353 389
Adresa e-pošte:
hradec@tradix.cz
adresa:
Dřevařská 906
500 03 Hradec Kralove

pobočky TRADIX

building

Broj telefona:
+420 777 705 853
Adresa e-pošte:
olomouc@tradix.cz
adresa:
Uzgajivači 1
772 00 Olomouc, Češka

pobočky TRADIX

building

Broj telefona:
+420 736,535,030
Adresa e-pošte:
prostejov@tradix.cz
adresa:
Plumlovská 190
796 01 Prostejov

Stavebniny Jaroslav Krauer

building

Broj telefona:
+420 602 181 581
Adresa e-pošte:
stavebniny@krauer.cz
adresa:
Kubátova 302
285 04 Uhlířské Janovice, Češka

pobočky TRADIX

building

Broj telefona:
+420 777 353 384
Adresa e-pošte:
breclav@tradix.cz
adresa:
Písníky 2682/17
690 01 Breclav

STAVOPRODEJ s.r.o.

building

Broj telefona:
+420 602 707 358
Adresa e-pošte:
stavoprodej.bilovec@seznam.cz
adresa:
MS. Armády 191/44
743 01 Bílovec

pobočky TRADIX

building

Broj telefona:
+420 725 944 663
Adresa e-pošte:
brno@tradix.cz
adresa:
Kaštanová 141f
617 00 Brno, Češka

pobočky TRADIX

building

Broj telefona:
+420 777 705 927
Adresa e-pošte:
kromeriz@tradix.cz
adresa:
Bílanská ul.
767 01 Kromeriz

pobočky TRADIX

building

Broj telefona:
+420 777 353 378
Adresa e-pošte:
zdounky@tradix.cz
adresa:
Ulica Zborovská
768 02 Zdounky

TRADIX UH,a.s.

building

Broj telefona:
+420 774 775 950
Adresa e-pošte:
staremesto@tradix.cz
adresa:
Huštěnovská 2004
686 03 Stari grad

Q Stavebniny s.r.o.

building

Broj telefona:
+420 352 624 977
Adresa e-pošte:
lickova@qstavebniny.cz
adresa:
Dobrovského 535
356 04 Dolni Rychnov

pobočky TRADIX

building

Broj telefona:
+420 774 766 846
Adresa e-pošte:
stavebniny@edasen.cz
adresa:
Pod Crtež 651
294 71 Benatky nad Jizerou

pobočky TRADIX

building

Broj telefona:
+420 734 751 063
Adresa e-pošte:
machac@tradix.cz
adresa:
Lázky 2059
755 01 Vsetin

Stavebniny DEK Třebíč

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
trebic@dektrade.cz
adresa:
Ulica Průmyslová 171
674 01 Trebić

Stavebniny DEK Teplice

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
teplice@dektrade.cz
adresa:
Cargo 2486
415 01 Teplice

Stavebniny DEK Svitavy

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
svitavy.olomoucka@dektrade.cz
adresa:
Olomoucká (područje ZZN)
568 02 Svitavy

Stavebniny DEK Svitavy

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
svitavy.olbrachtova@dektrade.cz
adresa:
Olbrachtova 2053/31
568 02 Svitavy

Stavebniny DEK Strakonice

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
strakonice@dektrade.cz
adresa:
Písecká 506
386 01 Strakonice, Češka

Stavebniny DEK Šumperk

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
sumperk@dektrade.cz
adresa:
Jílová 1a
787 01 Sumperk

Stavebniny DEK Staré Město

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
stare.mesto@dektrade.cz
adresa:
Velehradská 1433
686 03 Stari grad

Stavebniny DEK Sokolov

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
sokolov@dektrade.cz
adresa:
Ulica Dobrovského
356 04 Dolni Rychnov - Sokolov

Stavebniny DEK Prostějov

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
prostejov@dektrade.cz
adresa:
Prumyslova 14 (areal ALORA)
796 01 Prostejov

Stavebniny DEK Příbram

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
pribram@dektrade.cz
adresa:
K Podlesí
261 01 Pribram VI-Brezove Hory

Stavebniny DEK Přerov

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
prerov@dektrade.cz
adresa:
Lověšice 261 (iza kampusa ČSAD)
750 02 Prerov

Stavebniny DEK Praha 5

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
praha.zlicin@dektrade.cz
adresa:
Za Blatin 373 (razlozi PHL)
155 21 Prag 5

Stavebniny DEK Praha 10

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
praha.malesice@dektrade.cz
adresa:
Ulica Teplárenská
108 00 Prag 10 - Malesice

Stavebniny DEK Vestec

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
praha.vestec@dektrade.cz
adresa:
Nad Jezerem
252 42 Vestec

Stavebniny DEK Prachatice

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
prachatice@dektrade.cz
adresa:
Krumlovská 88
383 01 Prachatice, Češka

Stavebniny DEK Plzeň

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
plzen@dektrade.cz
adresa:
Písecká 1253/22
326 00 Plzen-Cernice

Stavebniny DEK Pelhřimov

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
pelhrimov@dektrade.cz
adresa:
Rynárecká 1756
393 01 Pelhrimov

Stavebniny DEK Ostrava

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
ostrava@dektrade.cz
adresa:
Ke Kamenině 89/12
711 00 Ostrava - Hrusov

Stavebniny DEK Staré Hradiště

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
pardubice@dektrade.cz
adresa:
Fáblovka 404
533 52 Stare Hradiste - Pardubice

Stavebniny DEK Opava

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
opava@dektrade.cz
adresa:
Těšínská 62/2980
746 01 Opava, Češka

Stavebniny DEK Olomouc

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
olomouc@dektrade.cz
adresa:
Pavelkova 1190 / 10A
779 00 Olomouc, Češka

Stavebniny DEK Most

dektreade

telefon:
+420 510 000 100
E-mail:
most@dektrade.cz
adresa:
U Lesik 135
434 01 Most

Stavebniny DEK Nový Jičín

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
novy.jicin@dektrade.cz
adresa:
Hřbitovní 1976/69
741 01 Novy Jicin

Stavebniny DEK Lovosice

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
lovosice@dektrade.cz
adresa:
Svatopluk Cech 493/31
410 02 Lovosice

Stavebniny DEK Liberec

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
liberec@dektrade.cz
adresa:
Na Luka 848
460 06 Liberec VI-Rochlice

Stavebniny DEK Kladno

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
kladno@dektrade.cz
adresa:
Železničářů 2762/69
272 01 Kladno

Stavebniny DEK Karviná

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
karvina@dektrade.cz
adresa:
Lešetínská 317 / 12a
733 01 Karvina-Stari grad

Stavebniny DEK Karlovy Vary

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
karlovy.vary@dektrade.cz
adresa:
Sportovní 15
360 01 Karlovy Vary

Stavebniny DEK Jindřichův Hradec

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
jindrichuv.hradec@dektrade.cz
adresa:
Otín 193
377 01 Jindrichuv Hradec

Stavebniny DEK Jihlava

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
jihlava@dektrade.cz
adresa:
Na Hranici 4966/33
586 01 Jihlava, Češka

Stavebniny DEK Kolín

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
kolin@dektrade.cz
adresa:
Na Raškovci 851
280 02 Kolin

Stavebniny DEK Znojmo

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
znojmo@dektrade.cz
adresa:
Dobšická 3579/15
669 02 Kučaroviće

Stavebniny DEK Hradec Králové

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
hradec.kralove@dektrade.cz
adresa:
Vážní 953
500 03 Hradec Kralove

Stavebniny DEK Hodonín

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
hodonin@dek.cz
adresa:
Velkomoravská 97/3869
695 01 Hodonin

Stavebniny DEK Frýdek Místek

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
frydek.mistek@dektrade.cz
adresa:
Jana Čapek 1291
738 01 Frydek-Mistek

Stavebniny DEKJičín

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
jicin@dektrade.cz
adresa:
Hradecká 805
506 01 Jicin

Stavebniny DEK Litvínovice

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
ceske.budejovice.litvinovice@dektrade.cz
adresa:
Litvínovice 219
370 01 Litvinov

Stavebniny DEK Děčín

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
decin@dektrade.cz
adresa:
Folknářská
405 02 Decin

Stavebniny DEK Česká Lípa

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
ceska.lipa@dektrade.cz
adresa:
Svojsíkova stezka 3002
470 01 Ceska Lipa - Dubice

Stavebniny DEK Břeclav

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
breclav@dektrade.cz
adresa:
Lidická 3116
690 03 Breclav

Stavebniny DEK Chomutov

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
chomutov@dektrade.cz
adresa:
Spořice 504
431 01 Spořice kod Chomutova

Stavebniny DEK Brno

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
brno@dektrade.cz
adresa:
Prazakova 625 / 52a
619 00 Brno - Horni Herspice

Stavebniny DEK Beroun

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
beroun@dektrade.cz
adresa:
Lidická 806
266 01 Beroun

Stavebniny DEK Hrdějovice

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
ceske.budejovice.hrdejovice@dektrade.cz
adresa:
Hrdějovice 395
370 10 Hrdejovice

Stavebniny DEK Benešov

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
benesov@dektrade.cz
adresa:
Křižíkova 1590
256 01 Benesov

Stavebniny DEK Blansko

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
blansko@dektrade.cz
adresa:
Pražská 1602/7
678 01 Blansko, Češka

Stavebniny DEK Tábor

dektreade

Telefon:
+420 510 000 100
Email:
tabor@dektrade.cz
Adresa:
Čekanice 270 (u sila)
390 02 Tábor

Stavebniny DEK Zlín - Louky

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
zlin.louky@dektrade.cz
adresa:
U Drevnice 436
763 02 Zlin - Louky

Stavebniny DEK Třinec

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
trinec@dektrade.cz
adresa:
Frýdecká 225 (suprotno OD TESCO)
739 61 Trinec

Stavebniny DEK Ústí nad Labem

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
usti.nad.labem@dektrade.cz
adresa:
Žižkova 3298
400 01 Usti nad Labem

Stavebniny DEK Valašské Meziříčí

dektreade

Broj telefona:
+420 510 000 100
Adresa e-pošte:
valmez@dektrade.cz
adresa:
Jiráskova 248/15
757 01 Valasske Mezirici

Stavebniny DEK Trutnov

dektreade

Broj telefona:
++ 420 510 000 100
Adresa e-pošte:
trutnov@dektrade.cz
adresa:
Mírová 649
541 02 Trutnov